
Чоловіча парасолька повний автомат Lamberti чорного кольору ручка пряма великий купол сімейний
1 680 ₴
- В наличии
+380 (50) 903-50-66
- +380 (50) 300-92-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Класичний чоловічий парасолька сімейний чорного кольору від англійської компанії Lamberti. Парасолька повний автомат - легко відкривається або закривається одним натисканням кнопки. Якість складання парасольки і самі матеріали відмінні, що дозволить вам із задоволенням використовувати його довгі роки. Ручка пряма із приємним покриттям під каучук. Дуже великий купол.
Парасолі відповідають міжнародним стандартам якості. У дизайні, механізмі продумана кожна дрібниця. Спеціальна система "Windproof"
захищає його від поломок під час сильних поривів вітру. Купол парасольки виконаний з міцного поліестеру з водовідштовхувальним просоченням.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lamberti |
| Страна производитель | Великобритания |
| Тип зонта | Складной |
| Механизм | Автомат |
| Пол | Мужской |
| Количество сложений | 3 |
| Материал купола | Полиэстер |
| Материал корпуса зонта | Сталь |
| Материал спиц | Фибергласс |
| Количество спиц купола | 9 шт |
| Ручка | Прямая прорезиненная |
| Система "антиветер" | Да |
| Наличие чехла | Да |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр купола зонта | 126 см |
| Длина спицы | 70 см |
| Длина в сложенном виде | 35 см |
| Вес зонта | 520 г |
Информация для заказа
- Цена: 1 680 ₴


