Стильна, яскрава, модна жіноча парасолька ZEST. Парасолі Zest (Зест) відповідають міжнародним стандартам якості. У дизайні, механізмі продумана кожна дрібниця. Ергономічна рукоятка настільки зручна, що аксесуар майже не відчувається навіть у милій дамській ручці. Каркас парасольки складається з 8 спиць з фібергласу та міцного алюмінієвого стрижня. Спеціальна система "Windproof" захищає його від поломок під час сильних поривів вітру. Купол парасольки виконаний із міцного поліестеру з водовідштовхувальним просоченням та оформлений барвистим зображенням.
Парасолька має повний автоматичний механізм складання: купол відкривається і закривається натисканням кнопки на рукоятці. Якість складання парасольки і самі матеріали відмінні, що дозволить вам із задоволенням використовувати його довгі роки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zest |
| Страна производитель | Великобритания |
| Тип зонта | Складной |
| Механизм | Автомат |
| Пол | Женский |
| Количество сложений | 3 |
| Материал купола | Полиэстер |
| Материал корпуса зонта | Сталь |
| Материал спиц | Фибергласс |
| Количество спиц купола | 8 шт |
| Ручка | Прямая прорезиненная |
| Система "антиветер" | Да |
| Наличие чехла | Да |
| Цвет | Черный |
| Узоры и принты | Абстрактный принт |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр купола зонта | 110 см |
| Длина спицы | 54 см |
| Длина в сложенном виде | 27 см |
| Вес зонта | 420 г |
- Цена: 1 450 ₴

