Яскрава та модна жіноча механічна парасолька від англійської компанії Zest. Парасолька механіка - легко відкривається та закривається рукою. Якість складання парасольки і самі матеріали відмінні, що дозволить вам із задоволенням використовувати його довгі роки.
Парасолі Zest (Зест) відповідають міжнародним стандартам якості. У дизайні, механізмі продумана кожна дрібниця. Спеціальна система "Windproof" захищає його від поломок під час сильних поривів вітру. Купол парасольки виконаний з міцного поліестеру з водовідштовхувальним просоченням.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zest |
| Страна производитель | Великобритания |
| Тип зонта | Складной |
| Механизм | Механика |
| Пол | Женский |
| Количество сложений | 3 |
| Материал купола | Полиэстер |
| Материал корпуса зонта | Сталь |
| Материал спиц | Фибергласс |
| Количество спиц купола | 8 шт |
| Ручка | Прямая, пластик |
| Система "антиветер" | Да |
| Наличие чехла | Да |
| Цвет | Разные цвета |
| Узоры и принты | Абстрактный принт |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр купола зонта | 100 см |
| Длина спицы | 54 см |
| Длина в сложенном виде | 23 см |
Информация для заказа
- Цена: 780 ₴

