
Парасоля чоловіча напівавтоматична, 9 спиць, міцна, чорна парасоля, фірма три слона, ручка гачок
1 150 ₴
- В наличии
+380 (50) 903-50-66
- +380 (50) 300-92-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Як цієї осені можна обійтися без такого аксесуару, як парасолька? Така якісна напівавтоматична чоловіча парасолька завжди виручить свого господаря під час дощу. У цій моделі система напівавтоматична, парасолька завжди швидко відкривається одним натисканням кнопки і закривається рукою. Наявність системи антивітер не дасть зламатися вашій парасольці при сильних поривах вітру.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Три Слона |
| Количество сложений | 3 |
| Количество спиц купола | 9 шт |
| Материал корпуса зонта | Сталь покрытая краской |
| Материал купола | Полиэстер |
| Материал спиц | Фибергласс, Карбон |
| Механизм | Полуавтомат |
| Наличие чехла | Да |
| Пол | Мужской |
| Ручка | Крюк, кожзаменитель |
| Система "антиветер" | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип зонта | Складной |
| Узоры и принты | Клетка |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес зонта | 460 г |
| Диаметр купола зонта | 112 см |
| Длина в сложенном виде | 36 см |
| Длина спицы | 56 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 150 ₴




