
Парасолька тростина жіноча ZEST напівавтомат 8 спиць пейзажі міста, парасолька жіноча zest
1 650 ₴
- В наличии
- +380 (50) 300-92-89
Стильна, яскрава, модна жіноча парасолька-тростина ZEST. Парасолі Zest (Зест) відповідають міжнародним стандартам якості. У дизайні, механізмі продумана кожна дрібниця. Ергономічна рукоятка настільки зручна, що аксесуар майже не відчувається навіть у милій дамській ручці. Каркас парасольки складається з 8 спиць з фібергласу та міцного алюмінієвого стрижня. Спеціальна система антивітер "Windproof" захищає його від поломок під час вітру і вона дозволяє у разі вивертання парасольки повертати її у вихідне положення. Купол парасольки виконаний з тканини підвищеної щільності з водонепроникним та водовідштовхувальним покриттям. Вся продукція проходить суворий контроль за міцністю. Парасолька має напівавтоматичний механізм складання: купол відкривається натисканням кнопки на ручці і закривається рукою. Якість складання парасольки і самі матеріали відмінні, що дозволить вам із задоволенням використовувати його довгі роки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zest |
| Страна производитель | Великобритания |
| Тип зонта | Трость |
| Механизм | Полуавтомат |
| Пол | Женский |
| Количество сложений | 1 |
| Материал купола | Полиэстер |
| Количество спиц купола | 8 шт |
| Ручка | Крюк, пластик |
| Система "антиветер" | Да |
| Наличие чехла | Да |
| Цвет | Разные цвета |
| Узоры и принты | Цветочный принт и растительные узоры |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр купола зонта | 100 см |
| Длина спицы | 60 см |
| Длина в сложенном виде | 89 см |
| Вес зонта | 420 г |
- Цена: 1 650 ₴


