
Парасолька жіноча складана, повний автомат, однотонна, міцна парасолька, бордовий, 12 спиць
950 ₴
- В наличии
+380 (50) 903-50-66
- +380 (50) 300-92-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Як можна обійтися без такого аксесуару, як парасолька? Така якісна автоматична жіноча парасолька завжди виручить свою господиню під час дощу. У цій моделі система повністю автоматична, парасолька завжди швидко відкривається або закривається одним натисканням кнопки. Наявність системи антивітер не дасть зламатися вашій парасольці при сильних поривах вітру.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Best |
| Количество сложений | 3 |
| Количество спиц купола | 12 шт |
| Материал корпуса зонта | Сталь покрытая краской |
| Материал купола | Полиэстер |
| Материал спиц | Фибергласс, Карбон |
| Механизм | Автомат |
| Наличие чехла | Да |
| Пол | Женский |
| Ручка | Прямая, пластик |
| Система "антиветер" | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип зонта | Складной |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Бордовый |
| Габаритные размеры | |
| Вес зонта | 400 г |
| Диаметр купола зонта | 110 см |
| Длина в сложенном виде | 28 см |
| Длина спицы | 57 см |
Информация для заказа
- Цена: 950 ₴

