Стильна, модна жіноча парасолька тростина відповідає міжнародним стандартам якості. У дизайні, механізмі продумана кожна дрібниця. Спеціальна система "Windproof" захищає його від поломок під час сильних поривів вітру. Купол парасольки виконаний із міцного полівінілового матеріалу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Количество сложений | 1 |
| Количество спиц купола | 24 шт |
| Материал корпуса зонта | Сталь |
| Материал купола | Полиэстер |
| Материал спиц | Фибергласс |
| Механизм | Механика |
| Наличие чехла | Да |
| Пол | Женский |
| Ручка | Крюк, пластик |
| Система "антиветер" | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип зонта | Трость |
| Узоры и принты | Достопримечательности |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес зонта | 500 г |
| Диаметр купола зонта | 110 см |
| Длина в сложенном виде | 100 см |
| Длина спицы | 58 см |
Информация для заказа
- Цена: 850 ₴



