Чоловіча куртка весна/осінь молодіжна, чорного кольору, виготовлена з високоякісної плащівки. У даній моделі використовується наповнювач Thinsulate – це екологічно чисте волокно, одночасно дуже тепле, легке та практичне. При пошитті застосовується лише якісна та фірмова фурнітура, яка прослужить вам не один сезон. Ця модель куртки дуже стильна, зручна та легка. Така куртка легко стирається і не потребує спеціального догляду. Таблиця вимірів наведена нижче:
| Размер | 48 | 50 | 52 | 54 | 56 |
| Длинна рукава (см) | 69 | 71 | 73 | 75 | 77 |
| Ширина груди (см) | 55 | 57 | 59 | 62 | 64 |
| Длинна куртки (см) | 78 | 80 | 82 | 84 | 86 |
| Ширина плеч (см) | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Norway |
| Страна производитель | Украина |
| Сезон | Весна/Осень |
| Размер мужской одежды | 48 |
| Вид куртки | Стеганая |
| Тип ткани | Плащевка |
| Капюшон | Съемный |
| Цвет | Темно-синий |
| Стиль | Классический |
| Количество карманов | 5 шт |
| Материал подкладки | Нейлон |
| Вид утеплителя | Тинсулейт |
| Длина изделия по спинке | 78 см |
| Длина рукава изделия | 69 см |
| Ширина изделия | 55 см |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | S |
Информация для заказа
- Цена: 2 800 ₴


