Як цієї осені можна обійтися без такого аксесуару, як парасолька? Така якісна механічна жіноча парасолька завжди виручить свою господиню під час дощу. У цій моделі система механічна, парасолька відкривається і закривається рукою. Наявність системи антивітер не дасть зламатися вашій парасольці при сильних поривах вітру.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nex |
| Тип зонта | Складной |
| Механизм | Механика |
| Пол | Женский |
| Количество сложений | 3 |
| Материал купола | Сатин |
| Материал корпуса зонта | Сталь покрытая краской |
| Материал спиц | Карбон, Фибергласс |
| Количество спиц купола | 8 шт |
| Ручка | Прямая, пластик |
| Система "антиветер" | Да |
| Наличие чехла | Да |
| Цвет | Разные цвета |
| Узоры и принты | Абстрактный принт |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр купола зонта | 100 см |
| Длина спицы | 54 см |
| Длина в сложенном виде | 25 см |
| Вес зонта | 320 г |
Информация для заказа
- Цена: 580 ₴


