Як у цьому випадку можна обійтися без такого аксесуара, як парасолька від компанії Nex? Така якісна автоматична жіноча парасолька завжди виручить свою господиню під час дощу. Ця система повністю автоматична, зона завжди швидко відкривається чи закривається однією кнопкою. Наявність системи антивітер не дасть зламатися вашій парасольці при сильних поривах вітру.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nex |
| Тип зонта | Складной |
| Механизм | Автомат |
| Пол | Женский |
| Количество сложений | 3 |
| Материал купола | Полиэстер с тефлоновой пропиткой |
| Материал корпуса зонта | Сталь покрытая краской |
| Материал спиц | Карбон, Фибергласс |
| Количество спиц купола | 8 шт |
| Ручка | Прямая, пластик |
| Система "антиветер" | Да |
| Наличие чехла | Да |
| Цвет | Разные цвета |
| Узоры и принты | Этнические принты |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр купола зонта | 100 см |
| Длина спицы | 57 см |
| Длина в сложенном виде | 30 см |
| Вес зонта | 485 г |
Информация для заказа
- Цена: 920 ₴


